Kia XCEED

  DIZAJN

  Výzva pre vaše zmysly

  Radikálny formát crossover kupé

  Nová Kia XCeed vás prenesie do úplne iného sveta: vysoký podvozok so svetlou výškou až 184 mm, vpredu dlhá, športová kapota, prudko sa zvažujúca silueta. Také proporcie ponúka nový, atraktívny dizajn v štýle kupé. Pre vodičov, ktorí sa tešia na každú jazdu.

  Prináša nové vzrušenie

  Každý detail je výzvou na dobrodružstvo. Dvojitá mriežka chladiča v štýle SUV sa vyníma medzi hmlovými svetlami a LED svetlometmi s motívom písmena Z a prvkami pripomínajúcimi kocky ľadu. Výrazný charakter nového modelu Kia XCeed podčiarkujú atraktívne detaily ako spodný nájazdový kryt vo farbe Hyper Silver alebo lišty so saténovým chrómovým povrchom v rohoch nárazníka.

  Strhujúci dojem

  Výrazne sa zvažujúca línia splývavej zadnej časti karosérie zanechá silný dojem pri každom pohľade. Športový tvar nárazníka a difúzor vo farbe Hyper Silver s dvomi koncovkami výfuku podčiarkujú energické proporcie a robustný postoj vozidla. Plne LED diódové koncové svetlá s unikátnym dizajnom smerových svetiel mu zas dodávajú nádych high-tech elegancie.

  Štýl, komfort a konektivita

  Vysoká poloha za volantom zaručuje výborný prehľad o dianí okolo vozidla aj na 12,3″ plne digitálnom združenom prístroji Supervision a 10,25″ obrazovke navigačného systému. Jedinečná kontrastná farebná schéma, vyberané materiály a kvalitná, mäkká povrchová úprava palubnej dosky vytvárajú kultivované prostredie. Ešte viac sviežosti interiéru dodá príplatkový balík žltých prvkov.

  Menu
  Filip Kafúnek kvalifikovaný predajca
  V prípade akýchkoľvek otázok som Vám k dispozícií.