KIA STONIC

  Priprav sa na vzrušenie

  Pre tých, čo sa nevedia nasýtiť života.

  Neprehliadni ho

  Dizajn Kia Stonic je navrhnutý pre ľudí, ktorí každú jazdu vnímajú ako dobrodružstvo. Aerodynamické línie a výrazná mriežka pristanú tvojej jedinečnej osobnosti. Rovnako aj zadné okno prekryté spojlerom a veľký prívod na nasávanie studeného vzduchu v dolnej časti. Silné blatníky, nárazník a klzná doska na reguláciu prúdenia vzduchu dotvárajú tento prvotriedny mestský crossover.

  Výrazný exteriér

  Elegantný vonkajšok s typickými črtami novej Kia Stonic je synonymom športovej zábavy. Strešné koľajnice v štýle SUV vyčnievajú z davu a zatemnené sklá podnecujú zvedavosť okolia a poskytujú súkromie. Dvojprojekčné uhlové svetlomety a LED DRL hmlovky sú otočené dopredu a svietia na cestu 17-palcovým zliatinovým kolesám.

  Vzrušujúci interiér

  Nastúpte a nechajte sa unášať štýlovým interiérom novej Kia Stonic. Vyberte si látkové či koženkové sedadlá. Pevne uchopte luxusný kožený volant v tvare písmena D. Pokochajte sa trendovými farebnými prvkami a detailmi, napríklad kontrastným prešívaním na volante a sedadlách.

  Možnosti prispôsobenia

  Buď odvážny! Vyber si jednu z 2-farebných kombináciií a prispôsob Kia Stonic svojmu vkusu. Môžeš si tiež vybrať zo štyroch moderných farebných prevedení interiéru, napríklad oranžové, zelené či dva odtiene čiernej. Ktoré najlepšie vystihne tvoju osobnosť a vkus?

  Úrovne výbavy

  Silver

  už od 13 990 €

  Hlavné prvky:

  • Rádio s 8” dotykovým displejom, USB vstup, 4 reproduktory,
  • výškové reproduktory
  • Palubný počítač s 3,5” displejom
  • DAB – príjem digitálneho rádiového vysielania
  • Bluetooth hands free sada

  WLTP – Spotreba paliva:
  kombinovaná n/a l/100 km ;
  CO₂ kombinované emisie n/a g/km .

  Menu
  Filip Kafúnek kvalifikovaný predajca
  V prípade akýchkoľvek otázok som Vám k dispozícií.