KIA STINGER

  TRADIČNÝ ALE NEBEZPEČNÝ DUCH

  Nová Kia Stinger bude hlboko zakorenená v srdciach skutočných automobilových nadšencov. Každá línia je odkazom na tradičného ducha Gran Turismo – od nízkej kapoty a kabíny po vypracovaný vzhľad. Ohromujúci dizajn päťdverového modelu fastback vytvára nezameniteľný profil ako predohru k dych vyrážajúcemu výkonu.

  Vášeň pre jazdu

  Kia Stinger bude hlboko zakorenená v srdciach skutočných automobilových nadšencov. Každá línia je odkazom na tradičného ducha Gran Turismo – od nízkej kapoty a kabíny po vypracovaný vzhľad. Ohromujúci dizajn päťdverového modelu fastback vytvára nezameniteľný profil ako predohru k dych vyrážajúcemu výkonu.

  Provokatívny dizajn

  Krásny dizajn je vždy o správnych proporciách a rovnováhe. Kia Stinger v tomto ohľade vyčnieva vďaka dlhej kapote s krátkym previsom v prednej časti, dlhým rázvorom kolies a nízko posadeným sedením. Široké línie spolu vytvárajú pevnú zadnú časť, zaoblenú vďaka lesklému čiernemu difúzoru pre lepšiu aerodynamiku.

  Očarujúca kabína

  Kia Stinger je čistá a pritom exkluzívna a inšpiruje sa športovým štýlom Gran Turismo. Pútavý interiér obsahuje kruhové výduchy ako v lietadle, merače s kovovým kruhom a saténový chrómový lem. Sadni si na nízko položené sedadlo vodiča a nechaj sa unášať detailmi – vysokokvalitný materiál, moderné línie a kontrastné prešívanie – vo vycibrenej atmosfére.

  Úroveň výbavy: GT

  už od 57 490 €

  Hlavné prvky:

  • Červená koža Nappa
  • Supervision s farebným 7” LCD displejom
  • Navigácia s 10,25” LCD displejom
  • Pneu 225/40 R19 vpredu a 255/35 R19 vzadu

  WLTP – Spotreba paliva:
  kombinovaná 10,9 l/100 km ;
  CO₂ kombinované emisie 24,7 g/km .

  Menu
  Filip Kafúnek kvalifikovaný predajca
  V prípade akýchkoľvek otázok som Vám k dispozícií.