KIA SPORTAGE

  Nová Kia Sportage

  Stvorená pre nekonečnú inšpiráciu.

  Impozantný vzhľad

  Elegantné, no zároveň mohutné povrchové plochy inšpirované organickým tvarmi v prírode sa tu spájajú so zložitou grafikou a krásnymi detailmi. Dodávajú SUV dynamický a priebojný charakter na ceste spolu s exkluzívnym postojom.

  Výrazne moderná zadná časť

  Akcent spájajúci „žiletkové“ zadné svetlá LED vytvára vzadu ohromujúco široký dojem. Zadný stierač je skrytý v strešnom spojleri, čo dodáva zadnej časti čistý a moderný vzhľad a vodičovi zlepšuje výhľad dozadu. Spodný nárazník vo farbe karosérie má čistý a moderný vzhľad – s odrazkami a hmlovými svetlami uloženými vo vnútri lesklého čierneho alebo pololesklého chrómového obloženia, ako aj s pololesklým chrómovým difúzorom.

  Kabína zameraná na vodiča.

  Luxusná kabína, ktorá je moderná, prehľadná a bez zbytočností. Je navrhnutá s nezameniteľným zameraním na vodiča – od špičkového integrovaného zakriveného displeja cez športový čierny kožený volant v tvare písmena D až po stredovú konzolu s voličom prevodovky.

  Luxusné detaily, ktoré inšpirujú

  Kultivovaný priestor s dômyselnými dizajnovými vylepšeniami po celom vozidle nastavuje nový štandard v segmente SUV. Nevynímajúc luxusnú hliníkovú úpravu palubnej dosky a dverí, jemne prepracované športové vetracie otvory s pololesklou chrómovou obrubou a okolité osvetlenie.

  Nájdi si pre seba ten pravý Sportage

  Kia Sportage HEV GT-Line

  Nový model Sportage HEV GT-Line má odvážny, sofistikovaný a organický dizajn a vždy je vybavený šesťstupňovou automatickou prevodovkou s technológiou elektronického radenia prevodových stupňov a radiacimi páčkami. Vyber si, čo potrebuješ, a pokračuj v jazde.

  Kia Sportage PHEV GT-Line

  Sportage PHEV GT-Line je kombináciou toho najlepšieho s cieľom prispôsobiť vozidlo na mieru tvojim potrebám. Poháňa ho 1,6-litrový motor T-GDi, trakčný elektromotor s trvalým magnetom a výkonom 66,9 kW a lítiovo-iónový polymérový akumulátor s výkonom 13,8 kWh.

  Kia Sportage MHEV

  Tento model je stelesnením automobilu s mnohými možnosťami. Spája sa v ňom vyššia účinnosť a športový výkon. Ty rozhoduješ o tom, ako bude vyzerať interiér, akú hnaciu sústavu chceš a ako si prispôsobíš exteriér. Vytvor si auto podľa svojich predstáv.

  Menu
  Filip Kafúnek kvalifikovaný predajca
  V prípade akýchkoľvek otázok som Vám k dispozícií.