KIA SORENTO

  ÚPLNE NOVÁ KIA SORENTO

  Príťažlivosť novej Kia Sorento na vás zapôsobí už pri letmom pohľade. Vďaka elegantným, ladným krivkám pôsobí prirodzene sebavedomo – od atraktívnych LED svetlometov a zadných svetiel až po neprehliadnuteľné 19” zliatinové disky kolies. Nebojte sa mať vysoké očakávania – doprajte si pôžitok z jazdy.

  Výkon vo všetkých oblastiach

  Štýl prednej časti exteriéru nového Sorenta okamžite priťahuje pozornosť. Má výrazne štruktúrovanú prednú mriežku, zvýraznenú pomocou chrómového a lesklého čierneho rámu, športový nárazník lakovaný vo farbe karosérie s mriežkou na prívod vzduchu v tvare krídla a štýlovým strieborným predným spodným ochranným krytom. Okrem toho využíva aj novú technológiu svetelného zdroja s dvoma projekčnými LED svetlometmi, LED dennými aj hmlovými svetlami, ktoré zdokonaľujú viditeľnosť na ceste pred vami a výrazne zvyšujú vizuálny zážitok.

  Vyrovnaný profil zvýrazňujúci výkon

  Mohutné, avšak elegantné línie, ktoré siahajú od kapoty po koncové svetlá, vytvárajú pozoruhodne moderný profil. Nové kontúry využívajú väčší rázvor a zadné stĺpiky s tenšou konštrukciou. Vozidlo má odvážny, športový štýl vyjadrený v podobe matných čiernych oblúkov blatníkov kolies, bočných prahov so saténovými chrómovými detailmi a kľučkami vo farbe karosérie so saténovo chrómovým povrchom. 20″ zliatinové disky kolies ešte viac zdokonaľujú príťažlivosť výkonného vozidla.

  Pôsobivý, moderný vzhľad.

  Aj pri pohľade zozadu sa nové Sorento môže pochváliť výraznými dizajnovými prvkami, ktoré sa neboja zanechať silný trvalý dojem. Vertikálne zadné svetlá LED, spodný ochranný kryt so športovým, pútavým ozdobným prvkom vzadu a brilantným strešným spojlerom s lesklým povrchom a integrovaným zadným stieračom predstavujú len zopár detailov, ktoré vytvárajú celkový dojem.

  Luxusný priestor, štýl a komfort

  Prémiový a moderný interiér bol navrhnutý tak, aby ste si užili každú sekundu jazdy: Od jedinečného pocitu náladového osvetlenia až po luxusné povrchy, ako sú dvojfarebné čierno – sivé kožené sedadlá, ozdoba so saténovým efektom na prístrojovej doske s 3D reliéfom a polochromovaným dekorom, ale aj lesklé čierne doplnky v celej kabíne. Spoločne s priestrannosťou a elegantnou ergonómiou si okamžite uvedomíte jeho príťažlivosť.

  Úrovne výbavy

  Silver

  už od 44 990 €

  Hlavné prvky:

  • Navigácia s 10,25” LCD dotykovou obrazovkou
  • Zadná parkovacia kamera s dynamickým navádzaním
  • 18″ disky z ľahkej zliatiny (pneu 235/60 R18)
  • Elektronický volič prevodovky

  WLTP – Spotreba paliva:
  kombinovaná 6,8-6,5 l/100 km ;
  CO₂ kombinované emisie 179-169 g/km .

  Dostupné verzie modelu Sorento

  Sorento

  Naozaj všestranné vozidlo – vyniká športovým štýlom, luxusnou kultivovanosťou, univerzálnym priestorom a podmanivým zážitkom z jazdy.

  už od 44 990 €

  Sorento Hybrid

  Úspornosť sa snúbi s potešením z jazdy. K tomu luxusné pohodlie, všestrannosť 7-miestneho usporiadania a asistenčné technológie.

  už od 45 490 €

  Sorento Plug-in Hybrid

  Hospodárne a všestranné – v meste aj mimo neho. Ponúka výrazný dizajn, nízku spotrebu paliva, pôžitok z jazdy a pohodlné nabíjanie.

  už od 50 790 €
  Menu
  Filip Kafúnek kvalifikovaný predajca
  V prípade akýchkoľvek otázok som Vám k dispozícií.