KIA SORENTO

  ÚPLNE NOVÁ KIA SORENTO

  Príťažlivosť novej Kia Sorento na vás zapôsobí už pri letmom pohľade. Vďaka elegantným, ladným krivkám pôsobí prirodzene sebavedomo – od atraktívnych LED svetlometov a zadných svetiel až po neprehliadnuteľné 19” zliatinové disky kolies. Nebojte sa mať vysoké očakávania – doprajte si pôžitok z jazdy.

  DOMINANTNÝ EXTERIÉR, NOVÁ TECHNOLÓGIA

  Pretiahnuté full LED svetlomety novej Kia Sorento, zhora ohraničené vyvýšenou kapotou, sú vybavené technológiou dynamického natáčania lúčov a doplnené pôsobivými LED svetlami na denné svietenie, vďaka ktorým je vozidlo cez deň výborne viditeľné. Buďte vždy neprehliadnuteľní – vďaka nezameniteľným zadným združeným svetlám s technológiou LED.

  ELEGANTNÝ INTERIÉR

  V interiéri so širokým horizontálnym členením, inšpirovaným víziou kultivovanosti a veľkorysých proporcií, sa budete okamžite cítiť ako doma. Všetky detaily, od plynulých línií a pretiahnutej palubnej dosky až po vetracie výduchy a dokonale tvarované obloženie dverí, prirodzene obklopujú vodiča a prispievajú k ideálnemu zážitku z jazdy.

  INTELIGENTNÉ OVLÁDANIE PIATYCH DVERÍ

  Dvere batožinového priestoru sa automaticky otvoria, keď v tesnej blízkosti zaregistrujú váš inteligentný kľúč. Vďaka tomu môžete do batožinového priestoru pohodlne vložiť nákup alebo ťažké predmety bez toho, aby ste museli hľadať kľúče.

  Menu
  Filip Kafúnek kvalifikovaný predajca
  V prípade akýchkoľvek otázok som Vám k dispozícií.