KIA RIO

  SPOJENIE POHYBU A EMOCIÍ

  Vyberte na dobrodružstvo s novou Kiou Rio ktorá sa dokonalé postará o váš komfort vďaka výnimočným detailom a najnovšej technológií sa každodenná mení na radosť.

  ATRAKTÍVNY EXTERIÉR

  Odvážna, elegantná a výkonná nová Kia Rio ponúka športovejší charakter a viac inovácií než kedykoľvek predtým. Aerodynamické línie a svalnaté kontúry jej dodávajú solídny vzhľad hodný dosahovaného výkonu. Vizuálne zaujme prvkami, ako je charakteristická „tigria“ mriežka chladiča, nové 17-palcové zliatinové disky.

  MODERNÝ INTERIÉR

  Je ťažké prekonať moderný interiér úplne novej Kia Rio. Od mäkkých materiálov a ergonomicky tvarovaných predných sedadiel až po kokpit orientovaný na vodiča a športové detaily v celej kabíne. Ponúka množstvo komfortných funkcií, ako aj pokročilých technológií. Príjemná atmosféra vás skrátka privíta pri každej jazde.

  PRIESTRANNÁ A PRAKTICKÁ

  Nová Kia Rio sa dokonale hodí do mesta a má dostatok miesta pre každodenný život. Nanovo tak definuje pojem priestrannosti v tejto triede. Obzvlášť priatelia a rodina na zadných sedadlách ocenia viac priestoru na vystretie a relax. Novú úroveň praktickosti prinášajú aj sklopné zadné sedadlá. Štedrosť tohto modelu siaha aj do batožinového priestoru, ktorý je so svojím objemom 325 litrov naozaj pôsobivý.

  Úrovne výbavy

  Silver

  už od 11 990 €

  Hlavné prvky:

  • Pneu 185/65 R15 s celodiskovými ozdobnými krytmi
  • Palubný počítač s 3,5” displejom
  • Rádio s USB vstupom a 4 reproduktory

  WLTP – Spotreba paliva:
  kombinovaná 6-5,2 l/100 km ;
  CO₂ kombinované emisie 136-118 g/km .

  Menu
  Filip Kafúnek kvalifikovaný predajca
  V prípade akýchkoľvek otázok som Vám k dispozícií.