KIA RIO

  SPOJENIE POHYBU A EMOCIÍ

  Vyberte na dobrodružstvo s novou Kiou Rio ktorá sa dokonalé postará o váš komfort vďaka výnimočným detailom a najnovšej technológií sa každodenná mení na radosť.

  ATRAKTÍVNY EXTERIÉR

  Odvážna, elegantná a výkonná nová Kia Rio ponúka športovejší charakter a viac inovácií než kedykoľvek predtým. Aerodynamické línie a svalnaté kontúry jej dodávajú solídny vzhľad hodný dosahovaného výkonu. Vizuálne zaujme prvkami, ako je charakteristická „tigria“ mriežka chladiča, nové 17-palcové zliatinové disky.

  MODERNÝ INTERIÉR

  Je ťažké prekonať moderný interiér úplne novej Kia Rio. Od mäkkých materiálov a ergonomicky tvarovaných predných sedadiel až po kokpit orientovaný na vodiča a športové detaily v celej kabíne. Ponúka množstvo komfortných funkcií, ako aj pokročilých technológií. Príjemná atmosféra vás skrátka privíta pri každej jazde.

  PRIESTRANNÁ A PRAKTICKÁ

  Nová Kia Rio sa dokonale hodí do mesta a má dostatok miesta pre každodenný život. Nanovo tak definuje pojem priestrannosti v tejto triede. Obzvlášť priatelia a rodina na zadných sedadlách ocenia viac priestoru na vystretie a relax. Novú úroveň praktickosti prinášajú aj sklopné zadné sedadlá. Štedrosť tohto modelu siaha aj do batožinového priestoru, ktorý je so svojím objemom 325 litrov naozaj pôsobivý.

  Menu
  Filip Kafúnek kvalifikovaný predajca
  V prípade akýchkoľvek otázok som Vám k dispozícií.