KIA PROCEED

  DIZAJN

  Trúfni si snívať.

  Pôsobivo nový v každom ohľade

  Počnúc charakteristickou maskou chladiča v tvare tigrieho nosa s tmavochrómovými ozdobnými lištami v tvare krídel cez červené detaily a logo GT logo vnútri mriežky až po výrazný nárazník a inovatívne Full-LED svetlomety s LED hmlovými svetlami a šípovitými LED dennými svetlami. Predok modelu ProCeed sa po každej stránke môže pochváliť úplne novým dizajnom, ktorý jasne odkazuje na jeho športový charakter.

  Sebavedomý športový charakter GT vzadu

  ProCeed s jedinečným tvarom karosérie a športovým charakterom v štýle GT zanecháva skvelý dojem, najmä pri pohľade zozadu. Pôsobivé LED koncové svetlá a nápis ProCeed v strede dverí batožinového priestoru teraz dopĺňa nárazník s novým športovým difúzorom v dramatickej lesklej čierne úprave s červenými detailmi a odrazkami. To všetko dynamicky podčiarkujú dvojité koncovky výfuku z matného chrómu.

  Dômyselný vzhľad a štýl

  Nastúp do luxusnej kabíny s množstvom inteligentných technológií na tých správnych miestach, ktoré ti poskytnú prepojenie s vozovkou pred tebou aj svetom naokolo. Okrem toho tu nájdeš povrchy príjemné na dotyk, napríklad športové sedadlá čalúnené semišovou kožou s červeným prešívaním, kontrastnú profilovú líniu a čierny poťah stropu. Stačí sa len usadiť a hneď máš na dosah ruky športový volant so znakom GT, panoramatické strešné okno, veľké displeje s vysokým rozlíšením a množstvo ďalších prvkov.

  Finálne športové detaily

  ProCeed s karosériou Shooting Brake poskytuje všestrannosť a priestor vozidiel kombi spoločne s atraktívnou eleganciou modelov kupé. Vyznačuje sa ostro klesajúcou líniou strechy a aerodynamickými kontúrami, ktoré zvýrazňujú jeho svojrázny športový charakter. Pridaj k tomu podmanivé detaily ako novonavrhnuté 18-palcové disky z ľahkej zliatiny, ktoré sa štandardne dodávajú s červenými krytmi a červenými brzdovými strmeňmi, a celkový vizuálny dojem nepochybne uchváti.

  Úrovne výbavy

  GT-Line

  už od 23 990 €

  Hlavné prvky :

  • 17-palcové disky kolies z ľahkých zliatin (pneumatiky 225/45 R17)
  • Predné Full LED svetlomety
  • Čalúnenie sedadiel v kombinácii látka / umelá koža s logom GT-Line
  • Navigačný systém s 10,25” dotykovým LCD displejom
  Menu
  Filip Kafúnek kvalifikovaný predajca
  V prípade akýchkoľvek otázok som Vám k dispozícií.