KIA NIRO HYBRID

  INŠPIROVANÁ PRÍRODOU

  Zoznámte sa s hybridným crossoverom, ktorý mení pravidlá hry. Zistite na vlastnej koži aká priestranná a všestranná je nová Kia Niro so svojou rozmernou úložnou kapacitou, flexibilným a rôznorodým využitím priestoru. Toľko priestoru robí nastupovanie a vystupovanie jednoduchým pre všetkých.

  Zvodný predok

  Geniálna silueta. Pôvabný profil nielen prispieva k športovému dynamickému vzhľadu, ale vďaka nemu disponuje model Kia Niro najlepším súčiniteľom odporu vzduchu v triede: 0,29. Celé to završujú strešné lyžiny, vysoký pás a 18″ disky z ľahkých zliatin, pričom predné bi-xenónové svetlomety razia cestu v štýle.

  Nápadný zadok

  Nechaj sa prekvapiť atraktívnou zadnou časťou Kia Niro, ultra moderným vzhľadom LED svetiel, striebornými doplnkami a výraznými krivkami. Zakrivené línie karosérie, lemujúce bočné okná, minimalizujú tvorbu vírov, turbulencií a znižujú aerodynamický odpor. Zadný difúzor pomáha usmerňovať prúdenie vzduchu.

  Priestranný interiér

  Interiér vozidla je veľkorysý a priestranný. Pohodlne a štýlovo, od kožených sedadiel s integrovaným pamäťovým systémom až po vyhrievané predné i zadné sedadlá a ventilované predné sedadlá. Bez námahy prispôsobíš sedadlo šoféra tak, aby si do cieľa dorazil svieži.

  Kabína s high-tech výbavou

  Z miesta vodiča máš na ovládacom paneli a displeji všetko priamo v zornom poli. Nájdeš tu všetky informácie o hybridnom systéme, navigácii, informáciách i zábave. Všetko naporiadku a bez zdĺhavého hľadania.

  Úrovne výbavy

  Silver

  už od 23 890 €

  Hlavné prvky:

  • 7x airbag (vodič, spolujazdec, bočné, hlavové a kolenný)
  • Rádio s 8″ LCD dotykovou obrazovkou so vstupom USB
  • Palubný počítač Supervision s 4,2″ LCD displejom s vysokým rozlíšením
  • Disky z ľahkých zliatin 16″ (pneu 205/60 R16)

  WLTP – Spotreba paliva:
  kombinovaná 5,2-4,4 l/100 km ;
  CO₂ kombinované emisie 119-100 g/km .

  Dostupné verzie modelu Niro

  Niro Hybrid

  Dômyselný, priestranný a sofistikovaný hybrid, ktorý ponúka dosť miesta pre rodinu a poháňa ho úsporný paralelný hybridný systém.

  už od 23 890 €

  Niro Plug-in Hybrid

  Crossover v génoch, úsporný plug-in hybrid v srdci. Jeho pôsobivý dojazd na elektrický pohon z neho robí skutočný unikát.

  už od 33 090 €

  e-Niro

  Funkčnosť crossovera sa snúbi s výhodami plne elektrického pohonu. To všetko dopĺňa veľkorysý vnútorný priestor a očarujúci dizajn.

  už od 35 590 €
  Menu
  Filip Kafúnek kvalifikovaný predajca
  V prípade akýchkoľvek otázok som Vám k dispozícií.