KIA CEED SW

  ŠTÝLOVÁ A PRIESTRANNÁ

  Nová Kia Ceed SW poskytuje mnoho priestoru. Zadné sedadlá je možné sklopiť v pomere 40:20:40, čo vám umožňuje využiť priestor podľa vašich potrieb. Snúbi sa v nej atletický dizajn, priestrannosť a dynamický pohon. Pripravte sa na vzrušujúci zážitok z jazdy.

  DYNAMICKÝ EXTERIÉR

  Aj Kia Ceed Sportswagom ponúka krásny dizajn ako hatchback. Dvojitá predná mriežka, LED denné svietenie, LED Ice cube a hmlové svetlomety dodávajú vozidlu jedinečný look. Športový nižší dizajn, chrómové rámovaie okien či strešné lyžiny vám poskytnú priestor uchytiť na ne čokoľvek potrebujete.

  VEĽKORYSÝ INTERIÉR

  V kabíne je všetko na dosah vodiča. Horizontálne usporiadanie prístrojovej dosky poskytuje viac priestoru. Štýlový interiér môže byť buď v kombinácii čierno-šedá alebo rafinované čisto čierne kožené prevedenie. Modernú technológiu zastupuje 8″ dotykový displej s navigačným systémom.

  PRIESTRANNOSŤ

  Batožinový priestor je možné z 625 litrov rýchlo zváčšiť na 1694 litrov. Pod podlahou sa nachádzajú 2 odkladacie priestory, kam spoľahlivo skryjete menšie predmety pred zvedavými očami okoloidúcich.

  Menu
  Filip Kafúnek kvalifikovaný predajca
  V prípade akýchkoľvek otázok som Vám k dispozícií.