KIA CEED GT

  DOKONALÁ V KAŽDOM DETAILE

  Dvojitá predná maska chladiča a hmlové svetlomety zakomponované do vzduchových prieduchov umiestnených na prednom nárazníku okamžite zaujme vašu pozornosť. Športové bočné lišty so strieborným akcentom a 18 ́ ́ disky z ľahkých zliatin umocňujú tento silný vzhľad cerzie GT Line. A pre dokonalé zakončenie, je zadná časť vybavená dvojitým štýlovým výfukom.

  ZANECHAJTE DOJEM

  Na mriežke chladiča sa hrdo vyníma nezameniteľné logo GT, ktoré odkazuje na obrovskú silu, s ktorou treba počítať. Odvážne červené detaily výborne ladia s lesklými čiernymi bočnými lištami a 18” zliatinovými diskami kolies s diamantom opracovaným povrchom. V neposlednom rade treba spomenúť športové dvojité koncovky výfuku, ktoré úžasne reprodukujú vrčanie silného 1,6-litrového motora T-GDi.

  BUĎTE ODVÁŽNI

  Uchopte volant s plochou spodnou časťou a precíťte čistú radosť z jazdy. Interiér nového modelu Kia Ceed GT vás svojím kontrastným červeným prešívaním na semišovo-koženom čalúnení športových sedadiel ohromí zakaždým, keď doň nastúpite.

  UKÁŽTE, ČO JE VO VÁS

  Citlivý 1,6-litrový štvorvalcový zážihový motor T-GDi je najvýkonnejšou pohonnou jednotkou v rodine vozidiel Ceed. Kombinácia výkonu 150 kW/204 koní so 7-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou zaručuje hladké, svižné preraďovanie. Za pomoci radiacich páčok na volante môžete meniť prevodového stupne rýchlym pohybom prsta, čo zaručuje priamu, dynamickú odozvu.

  Menu
  Filip Kafúnek kvalifikovaný predajca
  V prípade akýchkoľvek otázok som Vám k dispozícií.