KIA CEED

  DIZAJN

  Priprav sa na vysokovýkonnú zábavu.

  Športovým štýlom vpred

  Nová Kia Ceed prináša nový dizajn prednej časti s unikátnym spracovaním charakteristickej masky chladiča v štýle tigrieho nosa, ktoré využíva spodnú ozdobnú lištu tvaru krídel v matnej chrómovej úprave. Full-LED svetlomety a LED hmlové svetlá dodávajú prednej časti nový svetelný podpis. Športovejší vzhľad nového predného nárazníka vhodne dotvárajú detaily ako vodorovné ozdobné lišty na vzduchových prieduchoch a nové trojuholníkové ozdoby po bokoch vzduchovej clony.

  Vyžaruje silu a sebaistotu

  Dômyselný športový vzhľad pokračuje aj v zadnej časti vozidla. Tu sa vynímajú nové špeciálne koncové svetlá s výrazným svetelným podpisom, ktoré tvorí 48 LED diód v tvare medových plástov. Vynikne aj lesklý čierny difúzor s novým dizajnom, ozdobený jednodielnou lištou v matnej chrómovej úprave. Súčasťou zadných LED svetiel sú tiež sekvenčné smerové svetlá.

  Naladená na tvoje túžby a potreby

  V dokonale prepracovanej kabíne je všetko navrhnuté v prospech vodiča. Počnúc jednoliatym usporiadaním kokpitu s povrchmi mäkkými na dotyk až po nespočet inteligentných technológií, ktoré zabezpečujú spojenie s vozidlom aj vonkajším svetom. Nájdeš tu športové sedadlá čalúnené čiernym semišom a kožou so sivým prešívaním, špičkový čierny poťah stropu, športový volant so znakom GT-Line, hlavicu radiacej páky potiahnutú perforovanou kožou a ešte oveľa viac.

  Rovnako priestranná aj očarujúca

  Vďaka kompaktnej karosérii typu hatchback dokáže nová Kia Ceed jednoducho manévrovať aj zaparkovať, pričom však ponúka prekvapivo veľa miesta pre cestujúcich i náklad. A zároveň rôznymi atraktívnymi detailmi priťahuje pohľady všetkých naokolo. Sú to napríklad vonkajšie spätné zrkadlá s lesklou čiernou úpravou, výrazné prahy dverí a nové frézované 17-palcové disky z ľahkej zliatiny, ktoré pôsobia rovnako očarujúco počas jazdy a aj keď vozidlo stojí.

  Úrovne výbavy

  Amber

  už od 14 790 €

  Hlavné prvky :

  • FCA (asistent na predchádzanie čelným zrážkam detegujúci automobily/chodcov)
  • LKA + LFA (aktívny asistent udržiavania v strede jazdného pruhu zabraňujúci
  • prekročeniu čiary)
  • LED denné svietenie
  • Manuálna klimatizácia

  Dostupné verzie modelu Ceed

  CEED

  Športový štýl a výkon ponúkajú napĺňajúci zážitok z jazdy.

  už od 14 790 €

  CEED SW

  Užívaj si svoj deň ešte viac so všestranným priestorom a očarujúcim dizajnom.

  už od 15 790 €

  CEED SW PHEV

  Nabitý funkciami s vysoko výkonným a efektívnym hnacím ústrojenstvom, ktorý zahŕňa Plug-in Hybrid.

  už od 32 490 €
  Menu
  Filip Kafúnek kvalifikovaný predajca
  V prípade akýchkoľvek otázok som Vám k dispozícií.