KIA CEED

  PRIPRAVENÁ ZAUJAŤ

  Nová Kia Ceed ovládne cesty, vďaka nízkemu a širšiemu vzhľadu, ktorý ihneď upúta vašu pozornosť. Dynamické línie, ktoré navrhli a vytvorili v dizajnovom centre vo Frankfurte, dodávajú vozidlu športový výkon. Nová Kia Ceed je pripravená vrátiť radosť na cesty.

  ŠPORTOVÝ EXTERIÉR

  Vďaka oslňujúcemu zovňajšku, vám nová Kia Ceed prinesie potešenie z každej jazdy. Dvojitá predná mriežka dodáva vozidlu športový vzhľad, po stranách sa nachádzajú chrómové rámy okien. Celkový dojem dotvárajú dvojtónové 17″ hliníkové disky, spojler s vysokým leskom, zadné LED denné svietenie a chrómové koncovky výfuku.

  RAFINOVANÝ INTERIÉR

  V novej Kia Ceed je všetko navrhnuté na dosah ruky vodiča. Horizontálne usporiadanie prístrojovej dosky vytvára priestrannú atmosféru. Štýlový interiér dopĺňajú čierne, šedé a kožené doplnky. 8″ dotyková obrazovka s navigačným systémom je kombináciou štýlu a technológie.

  NOVÉ VYLEPŠENIA

  Vďaka nepriehľadnuteľným zadným LED denným svetlám budete na cestách dobre viditeľní. Úžasný dizajn, to je charakteristickým znakom tohto modelu. LED denné svietenie v tvare “ice cube” majú funkciu HBA asistenta diaľkových svetiel. Novú Kia Ceed skrátka neprehliadnete.

  Menu
  Filip Kafúnek kvalifikovaný predajca
  V prípade akýchkoľvek otázok som Vám k dispozícií.