KIA OPTIMA

SKLADOVÉ VOZIDLÁ

INOVÁCIA Z KAŽDÉHO POHĽADU

Celkom nový model Kia Optima získava svoj osobitý vzhľad vďaka štíhlym líniám, sofistikovanému dizajnu a sebaistému postoju. Pozrite sa lepšie a nájdete ešte viac inovatívnych myšlienok, ktoré zapôsobia.

INOVAČNÝ DESIGN

Nová Kia Optima píše ďalšiu kapitolu príbehu o vizionárskom dizajne. Našim talentovaným európskym dizajnérom sa podarilo dosiahnuť tú správnu rovnováhu medzi prirodzeným štýlom, vizuálnymi inováciami a funkčnými vylepšeniami. Výsledkom je sedan, s ktorým sa dostanete na vyššiu úroveň.

RAFINOVANÝ INTERIÉR

Pozoruhodný dizajn hlboko pod povrchom. Preto tento ohromujúci interiér novej Kia Optima by nemalo byť žiadne prekvapenie. Je rovnako moderný, rafinovaný a priestranný, v tomto automobile sa budete cítiť pohodlne bez ohľadu na svoje poslanie.

DYNAMICKÝ EXTERIÉR

Nová Kia Optima priťahuje pohľady, kamkoľvek príde. Je charizmatická a má mohutné kontúry. Bez pohybu vystavuje na obdiv nezameniteľnú mriežku chladiča, ostré línie karosérie a predĺženú siluetu. Vďaka LED svetlometom, ktoré osvetľujú cestu, LED kombinovaným svetlám, ktoré vyzdvihujú zadnú časť vozidla a svojím atraktívnym vzhľadom skutočne oživí cestu.

Menu
Filip Kafúnek kvalifikovaný predajca
V prípade akýchkoľvek otázok som Vám k dispozícií.