KIA OPTIMA SW GT

SKLADOVÉ VOZIDLÁ

ŠPORTOVÁ, PRIESTRANNÁ A NEODOLATEĽNÁ

Navrhnutá, aby robila dojem, úplne nová Kia Optima GT s 2.0 T-GDi motorom a výkonom 245 koní ponúka ostré kontúry a atletický dizajn. Taktiež má mnoho pútavých detailov ako sú štýlové prívody vzduchu, športové nárazníky a výrazné bočné prahy.

PÔSOBIVÝ EXTERIÉR

Dynamické bočné línie, silné ramená a dlhá línia strechy – Kia Optima Sportswagon stojí za pohľad. S High-tech LED svetlometmi nikdy nestratíte stopu. Bez pochýb: praktickosť nikdy nevyzerala tak dobre.

KOMFORTNÝ INTERIÉR

Jemné materiály, vysokokvalitné a jemné koženné sedadlá. Elegantné detaily a športové akcenty vám urobia náladu pre vzrušujúcu jazdu. V zadnej časti, tónované sklá, ktoré chránia pasažiérov alebo náklad. Pre maximálne pohodlie bezdotykové otváranie batožinového priestoru, ktoré sa otvorí, ak je váš kľúč nablízku.

VEĽKORYSÝ BATOŽINOVÝ PRIESTOR

Vozenie nákladu je jednoduché s 552 l batožinovým priestorom. Pre bezpečnejšie uloženie nákladu použite sieť, ktorú môžete uchytiť v koľajniciach v batožinovom priestore. Zväčšeniu priestoru napomôžu delené zadné sedadlá, ktoré sa dajú sklopiť jedným dotykom.

Menu
Filip Kafúnek kvalifikovaný predajca
V prípade akýchkoľvek otázok som Vám k dispozícií.