KIA OPTIMA GT

SKLADOVÉ VOZIDLÁ

ŠPORTOVÝ NA TÝCH SPRÁVNYCH MIESTACH

Existujú vozidlá športového charakteru… a potom je tu úplne nový model Kia Optima GT. Model Kia Optima GT je navrhnutý tak, aby očaril z každého uhla a pýši sa ostrými obrysmi, atletickým šarmom a množstvom mimoriadnych detailov, napríklad výraznými bočnými prahmi. Celé to uzatvára motor 2.0 T-GDi s výkonom 238 k, ktorý robí z modelu Kia Optima GT triumfálnu kombináciu pravého výkonu a čistej ušľachtilosti.

GT VLASTNOSTI

Nová Kia Optima píše ďalšiu kapitolu príbehu o vizionárskom dizajne. Ostré kontúry a športový vzhľad zanechajú dlhotrvajúci dojem. Model je vybavený 2,0-litrovým motorom T-GDi s výkonom 238 koní a množstvom pôsobivých detailov, napríklad dvojitými koncovkami výfuku, 18” zliatinovými diskami kolies so špeciálnym dizajnom a červenými strmeňmi. Vnútri zasa nájdeme dynamické prvky ako športový združený prístroj, hliníkové pedále a športové sedadlá s puzdrovým dizajnom.

KOMFORTNÝ INTERIÉR

Odvetrávané, elektricky ovládané predné sedadlá majú pamäťovú funkciu a sú skonštruované pre maximálne pohodlie. Sedadlá sú vyhrievané s nastaviteľnou úrovňou tepla. Nová funkcia náladového osvetlenia vytvára v kabíne vkusné farebné svetlo okolo palubnej dosky a dverí. Vyberte si niektorú zo šiestich farieb podľa aktuálnej nálady. Vďaka optimalizovanej zvukovej izolácii bude v kabíne ticho.

JAZDNÁ DYNAMIKA

Pre tých, ktorí hľadajú vzrušenie: motor 2.0 T-GDi s výkonom 238 koní a s pôsobivými reakciami má vysoký výkon a spĺňa emisnú normu Euro 6d TEMP. Vychutnajte si optimálne jazdné vlastnosti s elektronicky ovládaným podvozkom (ECS) a posilňovačom riadenia namontovaným na hrebeňovom riadení. Prepnite do režimu šport pre ostrejšie riadenie a podvozok a znásobte vzrušenie.

Menu
Filip Kafúnek kvalifikovaný predajca
V prípade akýchkoľvek otázok som Vám k dispozícií.