O firme

tn 01 Spoločnosť ASPEKTA TRADE s.r.o. bola založená v roku 1992, kedy začínala svoju pôsobnosť s tromi zamestnancami. Dnes sme dynamická, perspektívna a stabilná spoločnosť, ktorá je v oblasti predaja a údržby automobilov špičkovým strediskom s dlhoročnými skúsenosťami. Náš tím sa v súčasnej dobe rozrástol na 18 zamestnancov, ktorí sa snažia našim zákazníkom vyjsť vždy v ústrety k ich maximálnej spokojnosti.

V našom predajnom stredisku KIA Vám ponúkame širokú paletu predajných služieb počínajúc kvalitnou leasingovou ponukou pri kúpe automobilu a končiac kompletnou starostlivosťou o zákazníka počas jeho užívania značky KIA.

V našom servisnom stredisku KIA Vám ponúkame kompletnú starostlivosť formou úplných garančných a pozáručných servisných prehliadok, diagnostických previerok, klampiarenskych, lakovníckych a motorárskych prác. Vzhľadom k dlhoročnej pôsobnosti je naša spoločnosť garantom spokojnosti zákazníkov pri kúpe, údržbe a opravách motorových vozidiel.

 

 

Kia Motors Corporation

tn 02 Kia Motors Corporation ( www.kia.com ), jedna z najrýchlejšie rastúcich automobilových spoločností na svete, bola založená v roku 1944 a je najstaršou kórejskou automobilkou. Ako člen automobilovej skupiny Hyundai-Kia Automotive Group má za cieľ stať sa jednou z vedúcich automobilových značiek vo svete. V 13 výrobných a montážnych závodoch v 8 krajinách sveta v súčasnosti automobilka produkuje takmer 1 500 000 vozidiel ročne, ktoré sú predávané prostredníctvom siete oficiálnych zastúpení v 172 krajinách sveta. Kia má dnes viac ako 42 000 zamestnancov a ročné výnosy viac ako 14,6 miliárd USD. Kia Motors je hlavným partnerom tenisového grandslamového turnaja Australian Open a oficiálnym automobilovým partnerom Medzinárodnej futbalovej federácie FIFA, ktorá organizuje majstrovstvá sveta vo futbale. Slogan spoločnosti Kia Motors Corporation „The Power to Surprise“ vyjadruje odhodlanie spoločnosti prekonávať očakávania zákazníka pomocou neustálych inovácií v oblasti automobilového priemyslu.

 

 

Kia Motors Sales Slovensko

tn 03 Spoločnosť Kia Motors Sales Slovensko, s.r.o., je výhradným distribútorom automobilov značky Kia na Slovensku, kde pôsobí od októbra roku 2005. Kia Motors zaznamenala za obdobie január – december 2009 predaj 6 349 vozidiel, čo predstavuje 7,02 % podiel na slovenskom trhu a kumulatívny nárast o 19,50 % oproti rovnakému obdobiu predchádzajúceho roka. Značka Kia sa umiestnila na 4. mieste podľa celoročného hodnotenia najpredávanejších značiek na slovenskom trhu v roku 2009. Kia Motors Sales Slovensko, s.r.o. je Platinovým partnerom Slovenskej futbalovej reprezentácie.